Garmin Fenix 3 HR (srebrny)

Garmin Fenix 3 HR (srebrny)

NUMER KATALOGOWY: 010-01338-77

 • Nadgarstkowy pomiar tętna
 • Funkcje nawigacji w terenie
 • Powiadomienia i personalizacja
 • Zaawansowane funkcje treningowe
 • Do 20 godzin pracy z GPS

1449 PLN

Dostępność: brak w magazynie


Dobierz akcesoria, stwórz swój wyjątkowy zestaw ...

Opis
Specyfikacja
Zawartość pudełka
Kup na raty

Niezawodny zegarek GPS dla osób trenujących wiele dyscyplin sportu

 • Antena EXO ze stali nierdzewnej z obsługą GPS + GLONASS zapewnia szybkie wyszukanie satelitów i dokładne wyznaczenie pozycji
 • 1,2-calowy, kolorowy wyświetlacz Chroma, czytelny nawet w pełnym słońcu
 • Zegarek Fenix 3 Silver HR z nadgarstkowym pomiarem tętna Garmin Elevate (tylko 010-01338-77)
 • Funkcje treningów fitness, takie jak pułap tlenowy i asystent odpoczynku (w połączeniu z czujnikiem tętna)
 • Funkcje nawigacji w otwartym terenie, takie jak 3-osiowy kompas, wysokościomierz i barometr oraz funkcje TracBack
 • Zgodność z Connect IQ zapewnia możliwość spersonalizowania aplikacji, widżetów, tarcz zegarka i pól danych
 • Czas działania baterii: do 20 godzin w trybie treningu GPS; do 6 tygodni w trybie zegarka

fēnix 3 to wytrzymały, wydajny i inteligentny zegarek GPS dla osób trenujących wiele dyscyplin sportu. Dzięki funkcjom do treningu fitness i funkcjom nawigacji w otwartym terenie, fēnix 3 jest gotowy na dowolną aktywność treningową i wszelkie wyzwania. Dostęp do platformy Connect IQ pozwala spersonalizować tarczę zegarka, pola danych, widżety i aktywności. Ponadto fēnix 3 jest płaskim i lekkim zegarkiem GPS dla osób trenujących wiele dyscyplin sportu, który nie spowolni Cię ani podczas treningu, ani w trakcie codziennego korzystania.

Zaawansowane pomiary kondycji

Zegarek fēnix 3 wyposażono w funkcje treningowe, dzięki którym dowiesz się wszystkiego o swojej formie i sprawności. Pierwsza z nich to szacowany pułap tlenowy. W połączeniu z czujnikiem tętna zegarek fēnix 3 analizuje dane, takie jak prędkość biegania, ilość uderzeń serca na minutę i zmienność tętna, na podstawie których oblicza maksymalną ilość tlenu, jaką organizm może wykorzystać w ciągu minuty. Śledzenie zmian pułapu tlenowego pozwala obserwować poprawę własnych wyników i porównywać je z wynikami znajomych. Pozostałe pomiary kondycji to m.in. funkcja asystenta odpoczynku, która obejmuje czas odpoczynku i kontrolę odpoczynku, a dodatkowo funkcja symulatora wyścigu pozwala oszacować idealny czas ukończenia wyścigu na podstawie aktualnego szacowanego pułapu tlenowego.

Funkcje dynamiki biegu

Zegarek fēnix 3 firmy Garmin do biegania zapewnia szczegółowe informacje o formie użytkownika w postaci wielu parametrów biegu. W połączeniu z czujnikiem tętna HRM-Run model fēnix 3 zgłasza wartości dotyczące rytmu, odchylenia pionowego i czasu kontaktu z podłożem. Parametry te nazywane są dynamiką biegu i wpływają na ekonomię biegu.

Profil pływania

Zegarek fēnix 3 jest przydatny nie tylko podczas biegania. Specjalne funkcje pomagają również podczas pływania i jazdy na nartach. Podobnie jak w przypadku modelu Garmin Swim zegarek fēnix 3 monitoruje dystans, tempo, liczbę ruchów i wiele innych parametrów. Wystarczy wprowadzić w zegarku fēnix 3 długość basenu i rozpocząć trening. Tryb Skiboarding ułatwia dostęp m.in. do informacji o prędkości, dystansie i różnicy wzniesień, a także do automatycznego licznika zjazdów (z funkcją automatycznej pauzy na czas jazdy wyciągiem). Zegarek fēnix 3 może nawet posłużyć jako pilot zdalnego sterowania z możliwością obsługi w rękawiczkach, który za pośrednictwem interfejsu ANT+ może kontrolować kamery sportowe VIRB i VIRB Elite.

Nawigacja podczas jazdy

Żadne inne urządzenie nawigacyjne GPS z funkcją wysokościomierza, barometru i kompasu w postaci zegarka nie oferuje połączenia funkcji treningowych oraz najnowocześniejszej technologii GPS. Zegarek fēnix 3 zapewnia kompletny zestaw funkcji nawigacyjnych i monitorujących, które wspomagają użytkownika na utartych szlakach oraz poza nimi. Wbudowane czujniki przekazują informacje o kursie, wysokości i zmianach w pogodzie.

Gdy idziesz zegarek zapisuje wykres śladu GPS, tworząc elektroniczną ścieżkę śladu. Umożliwia także oznaczanie pozycji, takich jak linia startu/mety, punkt kontrolny czy obozowisko lub miejsce zaparkowania samochodu, a także innych punktów szczególnych. Dzięki zegarkowi fēnix 3 możesz tworzyć i śledzić kursy, zaznaczyć do 1000 pozycji, zapisać maksymalnie 10 000 punktów trasy i do nich nawigować.

Planuj podróże i udostępniaj przygody znajomym i rodzinie korzystając z aplikacji BaseCamp. Zegarek fēnix jest wyposażony w technologie ANT+ i Bluetooth® Smart umożliwiające bezprzewodowe udostępnianie pozycji, tras i skrzynek geocachingowych.

Wysokościomierz, barometr i kompas

Zegarek fēnix 3 jest wyposażony w wysokościomierz, barometr i kompas, które dostarczają na bieżąco użytecznych informacji. Wbudowany wysokościomierz zapewnia dane o wzniosach i spadkach pozwalające dokładnie śledzić zmiany wysokości, natomiast barometr pomaga przewidywać zmiany pogody na podstawie wyświetlanych krótkoterminowych zmian ciśnienia powietrza. 3-osiowy elektroniczny kompas stale określa Twój kierunek i to, czy jesteś w ruchu, czy nie.

Zegarek fēnix 3 automatycznie kalibruje wysokościomierz, barometr i kompas z wykorzystaniem odbiornika GPS, a także ustala czas w oparciu o lokalizację. Aby uzyskać bardzo dokładny odczyt temperatury, można sparować zegarek z zewnętrznym czujnikiem temperatury tempe.

Profesjonalny styl, który stawi czoła najtrudniejszym warunkom

Zegarek fēnix 3 jest dostępny w 3 wersjach: szary z bardzo wytrzymałym i odpornym na zarysowania szkiełkiem i czarnym paskiem; srebrny z czerwonym paskiem; szafirowy z paskiem z nierdzewnej stali i szafirowym szkiełkiem. Każdy zegarek ma ochronną ramkę i przyciski ze stali nierdzewnej oraz wzmocnioną obudowę, aby zapewnić większą wytrzymałość. Wysokiej rozdzielczości, kolorowy ekran Chroma z podświetleniem LED zapewnia czytelny obraz w każdych warunkach oświetleniowych — nawet w pełnym słońcu. Zegarek fēnix 3 charakteryzuje się klasą wodoszczelności do 100 metrów, a jego bateria może pracować nawet 50 godzin w trybie UltraTrac, 16 godzin w trybie GPS i nawet do 3 miesięcy w trybie zegarka (w zależności od ustawień).

Connect IQ

Zegarek fēnix 3 korzysta z platformy ConnectIQ, która zapewnia dostęp do specjalistycznego oprogramowania. Można spersonalizować zegarek dostosowanymi do użytkownika aplikacjami, widgetami, polami danych i oryginalnymi tarczami zegarka.

Pokaż co jest dla Ciebie ważne

Pobierz bezpłatną aplikację Garmin Face It™, aby wstawić na tarczę zegarka wybrane przez siebie zdjęcie ze smartfonu. Wystarczy, że pobierzesz aplikację, a następnie wybierz obraz z galerii zdjęć oraz styl wyświetlania godziny i ustaw jako tarczę w zegarku. Czy to będzie piękny widok z ostatniej wyprawy, czy zdjęcie Twojego pupila, dzięki aplikacji firmy Garmin Twój zegarek nabierze osobistego charakteru.

Bądź na bieżąco

Funkcja powiadomień z telefonu pozwala otrzymywać wiadomości e-mail i SMS oraz alerty w zegarku nawet gdy jesteś na szlaku. Zegarek fēnix 3 odbiera sygnał bezprzewodowy ze zgodnego smartfonu iPhone 4s lub Android, co pozwala mu wyświetlać powiadomienia o nadejściu wiadomości oraz ich tekst bezpośrednio na ekranie zegarka.

 • Zegarek fēnix 3 Srebrny HR z czarnym silikonowym paskiem
 • Kabel USB/do ładowania
 • Dokumentacja

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Alert czasu/dystansu (włącza alarm po osiągnięciu celu)
tak
Auto pause
tak
Automatyczne przełączenie między biegiem i wspinaczką
tak
Autoprzewijanie
tak
Blokada ekranu dotykowego i/lub przycisków
tak
Celuj i idź
tak
Cyfrowa tablica wyników
tak
Czas działania baterii
Tryb oszczędny: do 2 tygodni Tryb GPS: do 20 godzin Tryb UltraTrac™: do 50 godzin
Czas i bilans kontaktu z podłożem (czas, przez jaki stopa dotyka podłoża podczas biegu oraz symetria biegu)
tak (ze zgodnym akcesorium)
Czujnik tętna
tak
Dane dotyczące pływania w otwartym akwenie (dystans, tempo, liczba i częstotliwość ruchów, kalorie)
tak
Dynamika biegu
tak
Dystans do celu
tak
Dziennik ćwiczeń
tak
Długość kroku (na bieżąco)
tak (ze zgodnym akcesorium)
EAN
753759166540
Efektywność pływania (SWOLF)
tak
Elektroniczna ścieżka rejestrowana na bieżąco
tak
Fabrycznie załadowane profile biegu
Bieganie, bieganie w pomieszczeniach, biegi przełajowe
Fabrycznie załadowane profile czynności rekreacyjnych w terenie
Piesza wędrówka, wspinaczka, jazda na rowerze górskim, jazda na nartach, jazda na snowboardzie, biegi narciarskie, wiosłowanie na stojąco, sporty wioślarskie, wiosłowanie stacjonarne, aktywność Jumpmaster, aktywność taktyczna
Fabrycznie załadowane profile jazdy rowerem
Jazda rowerem, jazda rowerem w pomieszczeniu, triathlon
Fabrycznie załadowane profile pływania
Pływanie na basenie, pływanie na otwartym akwenie
Funkcja TracBack
tak
Gwarancja
G024M
Informacje o położeniu słońca i księżyca
tak (przez Connect IQ)
Kadencja
tak
Kalendarz myśliwski/wędkarski
tak (przez Connect IQ)
Klasa wodoszczelności
10 ATM
Kursy (współzawodnictwo z poprzednimi aktywnościami)
tak
Masa
82 g
Nawigacja od punktu do punktu
tak
Obsługa czujnika prędkości i rytmu (z czujnikiem)
tak
Obsługa czujnika prędkości i rytmu (z czujnikiem)
tak
Odchylenie pionowe i odchylenie od długości („wysokość odbicia” podczas biegu oraz stosunek kosztu do korzyści z długością kroku)
tak (ze zgodnym akcesorium)
Odległość do lay-upów/doglegów
tak
Odległość do początku, środka i końca greenów
tak
Odwzorowany punkt trasy
tak
Okrążenia rowerowe i maksymalna moc okrążenia (w czujnikiem mocy)
tak
Ostrzeżenie przed burzą
tak
Parametry treningu (styl pływania, liczba wymachów, długość basenu)
tak
Podwójna siatka współrzędnych
tak
Pomiar dystansu uderzenia (oblicza dokładny dystans dla uderzeń wykonanych na polu)
Manualny
Pomiar GPS odległości, czasu i tętna
tak
Pomiar powierzchni
tak (przez Connect IQ)
Prędkość pionowa
tak
Producent
Garmin
Profil wysokości
tak
Przyciski dostępu
tak
Przygotowanie wydolnościowe (po biegu trwającym od 6 do 20 minut urządzenie umożliwia porównanie kondycji mierzonej podczas treningu z ogólnym poziomem kondycji)
tak
Rytm (liczba kroków na minutę na bieżąco)
tak (ANT)
Strava Live Segments
Tak
Strony własnych danych
tak
Symulator wyścigu
tak
Tętno (bieżące podczas odpoczynków, statystki interwału i sesji podczas odpoczynków, automatyczne pobieranie danych tętna po pływaniu)
tak (z czujnikiem HRM-Tri$TM$ lub HRM-Swim$TM$)
Trening interwałowy
tak
Trening pływacki
tak
Treningi biegowe
tak
UltraTrack mode
tak
Wróć do startu
tak
Wskaźnik trendu barometru
tak
Współrzędne GPS
tak
Współrzędne GPS
tak
Wykrywanie stylu (dowolny, grzbietowy, klasyczny, motylkowy)
tak
Wyścig z aktywnością
tak
Zgodność z aplikacją BaseCamp
tak
Zgodność z miernikiem mocy (wyświetlanie informacji o mocy ze zgodnych mierników mocy ANT+™ innych producentów)
tak
Zgodność z urządzeniem Vector™
tak
Materiał obiektywu
wypukłe szkło
Materiał ramki
stal nierdzewna
Obudowa
tworzywo wzmocnione włóknem szklanym
Paski do zegarka QuickFit
tak (26 mm)
Materiał paska
poliuretan termoplastyczny (TPU)
Rozmiar etui (szer. × dł. × wys.)
51 × 51 ×15,5 mm
Typ wyświetlacza
czytelny w słońcu, odblaskowo-przezroczysty, Memory-In-Pixel (MIP)
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.
Średnica 30,4 mm (1,2 cala)
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.
218 × 218 pikseli
Kolorowy wyświetlacz
tak
Czas pracy na baterii
Tryb oszczędny: do 2 tygodni.Tryb GPS: do 20 godzin.Tryb UltraTrac™: do 50 godzin.
Pamięć/historia
32 MB
Czas / data
tak
Synchronizacja czasu przez GPS
tak
Automatyczny czas letni
tak
Minutnik
tak
Stoper
tak
Godzina wschodu / zachodu słońca
tak
Kreator tarcz zegarka Face It
tak
GPS
Tak
GLONASS
Tak
Kompas
tak
Akcelerometr
Tak
Termometr
tak
Łączność
Bluetooth® Smart, ANT+™, Wi-Fi®
Powiadomienia z telefonu
tak
Kalendarz
tak
Prognoza pogody
tak
Sterowanie muzyką
tak
Sterowanie muzyką
tak
Znajdź mój telefon
tak
Funkcja Znajdź mój telefon
tak
Pilot VIRB
tak
Zgodność ze smartfonami
iPhone®, Android™, Windows®
Zgodność z Garmin Connect™ Mobile
tak
Licznik kroków
tak
Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować)
tak
Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków)
tak
Monitorowanie snu (monitoruje całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu)
tak
Spalone kalorie
tak
Piętra w górę
tak
Przebyty dystans
tak
Minuty intensywnej aktywności
tak
Funkcja TrueUp
tak
Wgrane profile aktywności
Indoor Rowing
Prędkość i dystans GPS
tak
Strony własnych danych
tak
Niestandardowe profile danych
tak
Auto Pause
tak
Zaawansowane treningi
tak
Plany treningów do pobrania
tak
Auto Lap
tak
Ręcznie oznaczane okrążenia
tak
Virtual Partner
tak
Konfigurowalne alerty okrążenia
tak
Pułap tlenowy
tak (ze zgodnym akcesorium)
Efekt treningu (aerobowego)
tak (ze zgodnym akcesorium)
Konfigurowalne alerty
tak
Monity dżwiękowe
tak
Czas ukończenia
tak
Virtual Racer
tak
Automatyczne aktywności Multisport
tak
Ręcznie wprowadzane aktywności Multisport
tak
Asystent kursu
tak
Aplikacja LiveTrack
tak
Przyciski dostępu
tak
Historia aktywności w zegarku
tak
Strefy tętna
tak (ze zgodnym akcesorium)
Alerty tętna
tak (ze zgodnym akcesorium)
Kalorie na podstawie tętna
tak (ze zgodnym akcesorium)
% maksymalnego tętna
tak (ze zgodnym akcesorium)
% rezerwy tętna
tak (ze zgodnym akcesorium)
Czas odpoczynku
tak (ze zgodnym akcesorium)
Automatyczne tętno maksymalne
tak (ze zgodnym akcesorium)
Pomiar tętna do wysiłku (urządzenie mierzy zmienność tętna przez 3 minuty, gdy użytkownik stoi w miejscu, aby zbadać szacowane natężenie wysiłku; wynik jest przedstawiony na skali 1 do 100, gdzie niskie wartości oznaczają niski poziom natężenia wysiłku)
tak (ze zgodnym akcesorium)
Urządzenie zapisuje dane o tętnie podczas pływania
tak (z czujnikiem tętna HRM-Tri™ lub HRM-Swim™)
Budzik
tak

Kup produkt Dodaj produkt do koszyka i w formularzu zakupowym jako formę płatności wybierz Przelewy24 a następnie mRaty.

Wypełnij wniosek Wybierz parametry pożyczki i podaj podstawowe dane osobowe, adresowe i finansowe.

Otrzymaj decyzje Po wypełnieniu wniosku poczekaj na wynik analizy kredytowej. Decyzję banku wyświetlimy Ci w oknie Twojej przeglądarki.

Zaakceptuj umowę i uruchom środki Umowę potwierdzisz jednorazowym hasłem SMS w oknie swojej przeglądarki. Po jej akceptacji środki zostaną przekazane na rachunek bankowy Sprzedawcy.