Garmin Fenix 3 Sapphire

Garmin Fenix 3 Sapphire

NUMER KATALOGOWY: 010-01338-21

 • Nadgarstkowy pomiar tętna
 • Funkcje nawigacji w terenie
 • Powiadomienia i personalizacja
 • Zaawansowane funkcje treningowe
 • Opaska monitorująca tętno

1839 PLN

Dostępność: brak w magazynie


Dobierz akcesoria, stwórz swój wyjątkowy zestaw ...

Opis
Specyfikacja
Zawartość pudełka

Niezwykła funkcjonalność w stylowej formie

 • Antena dookolna EXO™ ze stali nierdzewnej z odbiornikiem sygnałów satelitarnych GPS i GLONASS umożliwia śledzenie pozycji w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS.
 • Kolorowy i czytelny w pełnym słońcu wyświetlacz Garmin Chroma Display™ o przekątnej 1,2" wyposażony w bardzo wytrzymałe wypukłe szkiełko szafirowe
 • Funkcje treningów fitness, takie jak zaawansowana dynamika biegu, długość kroku biegu, odchylenie do długości, pułap tlenowy, asystent odpoczynku i nie tylko
 • Funkcje nawigacji w otwartym terenie, takie jak 3-osiowy kompas, wysokościomierz i barometr oraz funkcja TracBack™
 • Powiadomienia ze smartfonu oraz możliwość pobierania pól danych, tarcz zegarka i aplikacji z Connect IQ™
 • Czas działania baterii: do 20 godzin w trybie treningu GPS; do 6 tygodni w trybie zegarka

fēnix 3 Sapphire

fēnix 3 Sapphire to niezawodny, sportowy zegarek GPS stworzony z myślą o wymagających sportowcach i miłośnikach aktywnej turystyki. Nowa stalowa antena EXO zapewnia możliwość korzystania z sygnałów GPS i GLONASS, natomiast kolorowy wyświetlacz urządzenia jest chroniony przez wypukłe szafirowe szkiełko odporne na zarysowania. Zegarek fēnix 3 został wyposażony w funkcje do treningów wielodyscyplinowych, biegów terenowych i nawigacji. Charakteryzuje się wytrzymałą i solidną konstrukcją, którą zapewnia mu wykonanie z wysokiej jakości materiałów, oraz możliwością personalizacji dzięki współpracy w platformą Connect IQ.

Bez względu na to, jaką formę aktywności wybierzesz — to zegarek dla Ciebie!

Zegarek fēnix 3 Sapphire został stworzony, by wspomagać sportowców i entuzjastów ruchu na powietrzu w tym, co robią. Można z niego korzystać podczas uprawiania sportów wyczynowych, takich jak biegi, kolarstwo, pływanie, biegi terenowe, biegi narciarskie czy triatlon, jak również podczas aktywności rekreacyjnych, takich jak piesze wędrówki, wspinaczka, narciarstwo i nie tylko. Urządzenie na bieżąco mierzy osiągane wyniki i monitoruje aktywności, umożliwiając ich udostępnianie oraz bezpieczny powrót do domu po zakończonej wyprawie. To jednak nie koniec jego zalet. Dzięki współpracy z platformą Connect IQ zegarek fēnix 3 otwiera możliwości opracowania wielu innych funkcji z myślą o różnych rodzajach aktywności.

Profesjonalny styl, który stawi czoła najtrudniejszym warunkom

Zegarek fēnix 3 Sapphire jest dostępny w pięciu różnych wersjach. Każdy model ma antenę EXO całkowicie wbudowaną w ochronną ramkę stalową, a także niezwykle wytrzymałą, wzmocnioną obudowę z włókna szklanego, która zapewnia większą wytrzymałość. Kolorowy wyświetlacz Chroma o wysokiej rozdzielczości i z podświetleniem LED zapewnia czytelny obraz w każdych warunkach oświetleniowych — nawet w pełnym słońcu. Zegarek fēnix 3 charakteryzuje się klasą wodoszczelności do 100 metrów i może pracować nawet do 50 godzin w trybie oszczędzania baterii UltraTrac™, 20 godzin w trybie GPS i nawet do 3 tygodni w trybie smartwatcha (w zależności od ustawień).

Dowód potencjału

Zegarek fēnix 3 Sapphire wyposażono w funkcje treningowe, dzięki którym dowiesz się wszystkiego o swojej formie i sprawności. Pierwsza z nich to szacowany pułap tlenowy. W połączeniu z czujnikiem tętna zegarek fēnix 3 analizuje dane, takie jak prędkość biegania, ilość uderzeń serca na minutę i zmienność tętna, na podstawie których oblicza maksymalną ilość tlenu, jaką organizm może wykorzystać w ciągu minuty. Śledzenie zmian pułapu tlenowego pozwala obserwować poprawę własnych wyników i porównywać je z wynikami znajomych. Pozostałe pomiary kondycji to m.in. funkcja asystenta odpoczynku, która obejmuje czas odpoczynku i kontrolę odpoczynku, a dodatkowo funkcja symulatora wyścigu pozwala określić idealny czas ukończenia wyścigu na podstawie aktualnego szacowanego pułapu tlenowego.

Wszystkie statystyki dotyczące biegacza

W przypadku wymagających biegaczy zegarek fenix 3 Sapphire z opcjonalnym czujnikiem HRM-Run rejestruje szczegółowe statystyki, które umożliwiają lepsze poznanie swojej kondycji i poprawę osiągnięć:

Zaawansowana dynamika biegu umożliwia analizę biegu:

 • Odchylenie pionowe i odchylenie od długości — wysokość 'odbicia' podczas biegu oraz stosunek korzyści do długości kroku
 • Czas i bilans kontaktu z podłożem — czas, przez jaki stopa dotyka podłoża podczas biegu, oraz symetria biegu
 • Rytm — liczba kroków na minutę
 • Długość kroku — dokładny pomiar bieżącego tempa

Funkcja pomiarów fizjologicznych mierzy tętno w celu dostarczenia takich informacji, jak:

 • Natężenie wysiłku — zegarek fēnix 3 mierzy zmienność tętna przez 3 minuty, gdy użytkownik stoi w miejscu, aby zbadać szacowane natężenie wysiłku. Wynik jest przedstawiony na skali 1 do 100, gdzie niskie wartości oznaczają niski poziom natężenia wysiłku.
 • Przygotowanie wydolnościowe — po biegu trwającym od 6 do 20 minut zegarek fēnix 3 umożliwia porównanie kondycji mierzonej podczas treningu z ogólnym poziomem kondycji.
 • Próg mleczanowy — poprzez analizę tempa i tętna zegarek fēnix 3 określa moment, od którego mięśnie zaczynają gwałtownie słabnąć.

Pomiar wydajności na wiele sposobów podczas uprawiania różnych dyscyplin sportu

Zegarek fēnix 3 Sapphire powstał z myślą o sportowcach, którzy chcą mierzyć swoją wydajność w różnych dyscyplinach. To zegarek nie tylko do biegania, lecz także do innych dyscyplin, takich jak treningi pływackie, narciarstwo, sporty wioślarskie, w tym pływanie z wiosłem na desce, a nawet golf. Podczas treningów pływackich zegarek fēnix 3 mierzy dystans, tempo, liczbę ruchów i inne parametry. W trybie nart/deski zegarek monitoruje całodzienną aktywność, zapewniając pomiar prędkości, dystansu i różnicy wzniesień oraz dostęp do automatycznego licznika zjazdów (z funkcją Auto Pause na czas jazdy wyciągiem) itp., a wszystkie te dane są zawsze na wyciągnięcie ręki. Zegarek fēnix 3 zapewnia wioślarzom szczegółowe dane, takie jak liczba, tempo, a nawet efektywność ruchów, wykorzystując podczas treningów funkcję Virtual Partner. Tryb golfowy zapewnia informacje o odległości do przedniej, środkowej oraz tylnej części greenów w przypadku każdego pola golfowego pobranego z serwisu Garmin Connect™. Zegarek fēnix 3 może nawet posłużyć jako pilot zdalnego sterowania z możliwością obsługi w rękawiczkach, który za pośrednictwem interfejsu ANT+® może kontrolować kamery sportowe VIRB®.

Orientuj się w terenie

Zegarek fēnix 3 Sapphire zapewnia kompletny zestaw funkcji nawigacyjnych i monitorujących, które wspomagają użytkownika na utartych szlakach oraz poza nimi. Zegarek fēnix 3 zapisuje wykres śladu GPS, tworząc “elektroniczną ścieżkę śladu” podczas ruchu użytkownika. Umożliwia także oznaczanie pozycji, takich jak linia startu/mety, punkt kontrolny czy obozowisko lub miejsce zaparkowania samochodu, a także innych punktów szczególnych. Dzięki zegarkowi fēnix 3 możesz tworzyć i śledzić kursy, zaznaczyć do 1000 pozycji i do nich nawigować. Planuj podróże i udostępniaj przygody znajomym i rodzinie, korzystając z darmowej aplikacji komputerowej BaseCamp™ firmy Garmin.

Więcej niż czujniki ABC

Zegarek fēnix 3 Sapphire jest wyposażony w wysokościomierz barometryczny i 3-osiowy kompas. Urządzenie automatycznie kalibruje te czujniki przy użyciu sygnału GPS, co zapewnia najdokładniejsze dane. Wbudowany wysokościomierz zapewnia dane o wzniosach i spadkach pozwalające dokładnie śledzić zmiany wysokości, natomiast barometr pomaga przewidywać zmiany pogody na podstawie wyświetlanych krótkoterminowych zmian ciśnienia powietrza. Trzyosiowy kompas elektroniczny stale określa Twój kierunek i to, czy jesteś w ruchu, czy nie. Aby uzyskać dokładny odczyt temperatury, można sparować zegarek z zewnętrznym czujnikiem temperatury tempe™.

fēnix 3 — wysokościomierz

Własne aplikacje i tarcze zegarka

Można pobrać różne darmowe elementy ze sklepu Connect IQ, które pozwolą nadać zegarkowi fēnix 3 osobistego charakteru. Można spersonalizować tarczę zegarka, dodać pola danych oraz pobrać aplikacje i widżety, które pozwalają na szybki odczyt informacji.

Pokaż co jest dla Ciebie ważne

Pobierz bezpłatną aplikację Garmin Face It™, aby wstawić na tarczę zegarka wybrane przez siebie zdjęcie ze smartfonu. Wystarczy, że pobierzesz aplikację, a następnie wybierz obraz z galerii zdjęć oraz styl wyświetlania godziny i ustaw jako tarczę w zegarku. Czy to będzie piękny widok z ostatniej wyprawy, czy zdjęcie Twojego pupila, dzięki aplikacji firmy Garmin Twój zegarek nabierze osobistego charakteru.

Bądź na bieżąco

Zegarek fēnix 3 Sapphire to inteligentne urządzenie, które zapewnia stały kontakt ze światem – dzięki funkcji powiadomień z telefonu wyświetlanych w zegarku, oraz funkcji punktu hotspot Wi-Fi, która automatycznie przesyła na bieżąco statystyki do serwisu Garmin Connect™ w ciągu dnia. Jeśli sobie tego życzysz, urządzenie może nawet informować rodzinę i znajomych o Twojej bieżącej pozycji za pomocą funkcji LiveTrack.

Zegarek fēnix 3 może zapewniać jeszcze więcej informacji w przypadku połączenia go z jednym z wielu opcjonalnych czujników Garmin ANT+, takich jak czujnik mocy pedałowania Vector®, czujnik temperatury tempe™, czujnik tętna i efektywności biegania HRM-Run i wiele innych.

 • Szary zegarek fēnix 3 Sapphire z metalowym paskiem
 • Czarny gumowy pasek do zegarka (w zestawie narzędzia do zdejmowania paska)
 • Przewód USB do ładowania i przesyłu danych
 • Zasilacz sieciowy
 • Skrócony podręcznik użytkownika

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Alert czasu/dystansu (włącza alarm po osiągnięciu celu)
tak
Auto pause
tak
Automatyczne przełączenie między biegiem i wspinaczką
tak
Autoprzewijanie
tak
Blokada ekranu dotykowego i/lub przycisków
tak
Celuj i idź
tak
Cyfrowa tablica wyników
tak
Czas działania baterii
Tryb oszczędny: do 2 tygodni
Czas i bilans kontaktu z podłożem (czas, przez jaki stopa dotyka podłoża podczas biegu oraz symetria biegu)
tak (ze zgodnym akcesorium)
Dane dotyczące pływania w otwartym akwenie (dystans, tempo, liczba i częstotliwość ruchów, kalorie)
tak
Dynamika biegu
tak
Dystans do celu
tak
Dziennik ćwiczeń
tak
Długość kroku (na bieżąco)
tak (ze zgodnym akcesorium)
EAN
753759133184
Efektywność pływania (SWOLF)
tak
Elektroniczna ścieżka rejestrowana na bieżąco
tak
Fabrycznie załadowane profile biegu
Bieganie, bieganie w pomieszczeniach, biegi przełajowe
Fabrycznie załadowane profile czynności rekreacyjnych w terenie
Piesza wędrówka, wspinaczka, jazda na rowerze górskim, jazda na nartach, jazda na snowboardzie, biegi narciarskie, wiosłowanie na stojąco, sporty wioślarskie, wiosłowanie stacjonarne, aktywność Jumpmaster, aktywność taktyczna
Fabrycznie załadowane profile jazdy rowerem
jazda rowerem, jazda rowerem w pomieszczeniu
Fabrycznie załadowane profile pływania
Pływanie na basenie, pływanie na otwartym akwenie
Funkcja TracBack
tak
Gwarancja
G024M
Informacje o położeniu słońca i księżyca
tak (przez Connect IQ$TM$)tak (przez Connect IQ)
Kadencja
tak
Kalendarz myśliwski/wędkarski
tak (przez Connect IQ$TM$)tak (przez Connect IQ)
Klasa wodoszczelności
10 ATM
Kursy (współzawodnictwo z poprzednimi aktywnościami)
tak
Masa
85 g
Nawigacja od punktu do punktu
tak
Obsługa czujnika prędkości i rytmu (z czujnikiem)
tak
Obsługa czujnika prędkości i rytmu (z czujnikiem)
tak
Odchylenie pionowe i odchylenie od długości („wysokość odbicia” podczas biegu oraz stosunek kosztu do korzyści z długością kroku)
tak (ze zgodnym akcesorium)
Odległość do lay-upów/doglegów
tak
Odległość do początku, środka i końca greenów
tak
Odwzorowany punkt trasy
tak
Okrążenia rowerowe i maksymalna moc okrążenia (w czujnikiem mocy)
tak
Ostrzeżenie przed burzą
tak
Parametry treningu (styl pływania, liczba wymachów, długość basenu)
tak
Podwójna siatka współrzędnych
tak
Pomiar dystansu uderzenia (oblicza dokładny dystans dla uderzeń wykonanych na polu)
ManualManualny
Pomiar GPS odległości, czasu i tętna
tak
Pomiar powierzchni
tak (przez Connect IQ$TM$)tak (przez Connect IQ)
Prędkość pionowa
tak
Profil wysokości
tak
Przyciski dostępu
tak
Przygotowanie wydolnościowe (po biegu trwającym od 6 do 20 minut urządzenie umożliwia porównanie kondycji mierzonej podczas treningu z ogólnym poziomem kondycji)
tak
Rytm (liczba kroków na minutę na bieżąco)
tak (ANT$TM$)tak (ANT)
Strony własnych danych
tak
Symulator wyścigu
tak
Tętno (bieżące podczas odpoczynków, statystki interwału i sesji podczas odpoczynków, automatyczne pobieranie danych tętna po pływaniu)
tak (z czujnikami tętna HRM-Tri™ i HRM-Swim™)yes (with HRM-Tri$TM$ and HRM-Swim$TM$)
Trening interwałowy
tak
Treningi biegowe
tak
UltraTrack mode
tak
Wróć do startu
tak
Wskaźnik trendu barometru
tak
Współrzędne GPS
tak
Współrzędne GPS
tak
Wykrywanie stylu (dowolny, grzbietowy, klasyczny, motylkowy)
tak
Wyścig z aktywnością
tak
Zgodność z aplikacją BaseCamp
tak
Zgodność z miernikiem mocy (wyświetlanie informacji o mocy ze zgodnych mierników mocy ANT+™ innych producentów)
tak
Zgodność z urządzeniem Vector™
tak
Materiał obiektywu
wypukłe szkiełko szafirowe
Materiał ramki
stal nierdzewna lub tytan
Obudowa
tworzywo wzmocnione włóknem szklanym
Paski do zegarka QuickFit
tak (26 mm)
Materiał paska
stal nierdzewna, skóra lub tytan
Rozmiar etui (szer. × dł. × wys.)
51 × 51 ×15,5 mm
Typ wyświetlacza
czytelny w słońcu, odblaskowo-przezroczysty, Memory-In-Pixel (MIP)
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.
Średnica 30,4 mm (1,2 cala)
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.
218 × 218 pikseli218 × 218 pikseli
Kolorowy wyświetlacz
tak
Czas pracy na baterii
Tryb oszczędny: do 2 tygodni.Tryb GPS: do 20 godzin.Tryb UltraTrac™: do 50 godzin.
Pamięć/historia
32 MB
Czas / data
tak
Synchronizacja czasu przez GPS
tak
Automatyczny czas letni
tak
Minutnik
tak
Stoper
tak
Godzina wschodu / zachodu słońca
tak
Kreator tarcz zegarka Face It
tak
GPS
tak
GLONASS
tak
Kompas
tak
Akcelerometr
tak
Termometr
tak
Łączność
Bluetooth$COPY$ Smart, ANT+$TM$, Wi-Fi$COPY$Bluetooth® Smart, ANT+™, Wi-Fi®
Powiadomienia z telefonu
tak
Kalendarz
tak
Prognoza pogody
tak
Sterowanie muzyką
tak
Sterowanie muzyką
tak
Znajdź mój telefon
tak
Funkcja Znajdź mój telefon
tak
Pilot VIRB
tak
Zgodność ze smartfonami
iPhone$COPY$, Android$TM$, Windows$COPY$iPhone®, Android™, Windows®
Zgodność z Garmin Connect™ Mobile
tak
Licznik kroków
tak
Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować)
tak
Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków)
tak
Monitorowanie snu (monitoruje całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu)
tak
Spalone kalorie
tak
Piętra w górę
tak
Przebyty dystans
tak
Minuty intensywnej aktywności
tak
Funkcja TrueUp
tak
Wgrane profile aktywności
Indoor Rowing
Prędkość i dystans GPS
tak
Strony własnych danych
tak
Niestandardowe profile danych
tak
Auto Pause
tak
Zaawansowane treningi
tak
Plany treningów do pobrania
tak
Auto Lap
tak
Ręcznie oznaczane okrążenia
tak
Virtual Partner
tak
Konfigurowalne alerty okrążenia
tak
Pułap tlenowy
tak (ze zgodnym akcesorium)
Efekt treningu (aerobowego)
tak (ze zgodnym akcesorium)
Konfigurowalne alerty
tak
Monity dżwiękowe
tak
Czas ukończenia
tak
Virtual Racer
tak
Automatyczne aktywności Multisport
tak
Ręcznie wprowadzane aktywności Multisport
tak
Asystent kursu
tak
Aplikacja LiveTrack
tak
Przyciski dostępu
tak
Historia aktywności w zegarku
tak
Strefy tętna
tak (ze zgodnym akcesorium)
Alerty tętna
tak (ze zgodnym akcesorium)
Kalorie na podstawie tętna
tak (ze zgodnym akcesorium)
% maksymalnego tętna
tak (ze zgodnym akcesorium)
% rezerwy tętna
taktak (ze zgodnym akcesorium)
Czas odpoczynku
tak (ze zgodnym akcesorium)
Automatyczne tętno maksymalne
tak (ze zgodnym akcesorium)
Pomiar tętna do wysiłku (urządzenie mierzy zmienność tętna przez 3 minuty, gdy użytkownik stoi w miejscu, aby zbadać szacowane natężenie wysiłku; wynik jest przedstawiony na skali 1 do 100, gdzie niskie wartości oznaczają niski poziom natężenia wysiłku)
tak (ze zgodnym akcesorium)
Urządzenie zapisuje dane o tętnie podczas pływania
tak (z czujnikiem tętna HRM-Tri$TM$ lub HRM-Swim$TM$)tak (z czujnikiem tętna HRM-Tri™ lub HRM-Swim™)
Budzik
tak