Garmin Forerunner 920XT Tri

Garmin Forerunner 920XT Tri

NUMER KATALOGOWY: 010-01174-41

 • Funkcja dynamiki biegu
 • Powiadomienia z telefonu
 • Funkcja GPS, GLONASS
 • Zaawansowany monitoring tętna
 • Opaski HRM-TRI oraz HRM-SWIM

2299 PLN

Dostępność: brak w magazynie


Dobierz akcesoria, stwórz swój wyjątkowy zestaw ...

Opis
Specyfikacja
Zawartość pudełka

Zegarek GPS z funkcjami online i dynamiką biegu dla osób uprawiających wiele dyscyplin sportowych

 • Funkcja dynamiki biegu dostarcza informacji o rytmie, odchyleniu pionowym i czasie kontaktu z podłożem
 • Urządzenie wskazuje szacowany maksymalny pułap tlenowy i jest wyposażone w funkcje symulatora wyścigu i asystenta odpoczynku
 • Dostarcza informacje na temat dystansu i tempa pływania oraz stylu pływackiego i liczby ruchów. Jest także wyposażony w funkcje dziennika ćwiczeń i pomiaru czasu odpoczynku
 • Funkcja powiadomień z telefonu pozwala przeglądać wiadomości e-mail i SMS oraz inne alerty w zegarku
 • Funkcje online: automatyczne przesyłanie danych do serwisu Garmin Connect™, śledzenie na żywo i udostępnianie danych w serwisach społecznościowych

Firma Garmin, która wprowadziła na rynek pierwsze na świecie urządzenia GPS dla osób uprawiających wiele dyscyplin sportowych, prezentuje zegarek, który doskonale pokieruje treningiem — zarówno profesjonalnego sportowca, jak i amatora. Zegarek Forerunner 920XT został wyposażony w zaawansowane funkcje, takie jak dynamika biegu, szacowany pułap tlenowy, śledzenie na żywo (LiveTrack) i powiadomienia z telefonu.

Zaawansowany trening w połączeniu z monitorowaniem całodziennej aktywności

Zegarek Forerunner 920XT kryje w sobie ogromną liczbę najnowocześniejszych funkcji treningowych. Zegarek można używać ze strojem do nurkowania i jest o 15% lżejszy od swojego poprzednika, modelu Forerunner 910XT. Urządzenie jest wyposażone w kolorowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości, elastyczny pasek na nadgarstek z przegubami oraz tryb zegarka, dzięki czemu można go nosić przez cały dzień, ciesząc się wygodą. Funkcja monitorowania aktywności5 rejestruje liczbę kroków, przebieg snu i liczbę spalonych kalorii z całego dnia, dając szerszy obraz codziennej aktywności.

Bierz się do dzieła

Bez względu na to, czy trenujesz na basenie czy na otwartym akwenie, zegarek Forerunner 920XT rejestruje szczegółowe dane dotyczące pływania, w tym dystans, tempo, liczbę i tempo ruchów6 i wynik SWOLF. Funkcja dziennika ćwiczeń umożliwia zapisywanie ćwiczeń i serii odbić na basenie, a 2 funkcje pomiaru czasu odpoczynku pomagają w odbijaniu się od ściany basenu na czas. Alerty czasu pomagają w utrzymaniu tempa, podczas gdy alerty dystansu informują użytkownika o ukończeniu serii. Urządzenie oferuje również funkcje alertów dotyczących liczby kalorii i tempa ruchów.

Przyspiesz trening

Zegarek 920XT jest zgodny z czujnikami prędkości, kadencji i tętna, dzięki czemu umożliwia korzystanie z zaawansowanych opcji treningowych podczas treningów na rowerze. Po sparowaniu zegarka z miernikami mocy ANT+®, w tym z urządzeniami Vector™ z jednym lub dwoma czujnikami na pedały, możliwe jest również wyświetlanie w urządzeniu danych dotyczących mocy.

W przypadku użycia czujnika tętna i miernika mocy urządzenie Forerunner 920XT umożliwia określenie podczas jazdy na rowerze szacowanego pułapu tlenowego, ułatwiając tym samym monitorowanie poziomu sprawności fizycznej. Kolorowy wskaźnik wskazuje pozycję użytkownika na tle innych sportowców z danej grupy wiekowej. Inną funkcją umożliwiającą sprawdzenie, jak użytkownik wypada na tle innych sportowców, są segmenty serwisu Garmin Connect. Po zakończeniu jazdy na rowerze i przesłaniu danych do serwisu Garmin Connect użytkownik ma możliwość sprawdzenia swojej pozycji na tablicy wyników.

Pracuj nad swoją kondycją biegową

Forerunner 920XT ułatwi Ci uzyskanie optymalnej kondycji biegowej (przy używaniu w połączeniu z czujnikiem tętna HRM-Run™ lub HRM-Tri™). Zegarek prowadzi 6 różnych pomiarów dynamiki biegu: kadencji (liczby kroków na minutę), długości kroku (odległość od jednego zetknięcia nogi z podłożem do następnego), czasu kontaktu z podłożem (czas, przez jaki stopa dotyka podłoża podczas biegu), bilans czasu kontaktu z podłożem (bilans czasu, w jakim lewa/prawa stopa dotykają podłoża podczas biegu), odchylenie pionowe (wysokość odbicia podczas kroku) oraz odchylenie do długości (stosunek wartości odchylenia pionowego do długości kroku). Zegarek 920XT jest także wyposażony w metronom z wibracyjnymi i dźwiękowymi alertami, dzięki którym urządzenie pomaga regulować rytm treningu.

Zaawansowane funkcje na podstawie tętna

W połączeniu z czujnikiem tętna zegarek Forerunner 920XT oferuje dodatkowe funkcje określające stan odpoczynku oraz potencjał wyścigowy. W pierwszej kolejności urządzenie zapewnia kontrolę odpoczynku, która na bieżąco sygnalizuje stan regeneracji sił przez kilka pierwszych minut aktywności aerobowej. Po zakończeniu aktywności aerobowej zegarek wskazuje czas, jaki powinien upłynąć przed następnym intensywnym treningiem. W przypadku użycia w połączeniu z czujnikiem tętna HRM-Run™ model 920XT może również wyświetlić szacowany pułap tlenowy podczas biegu. Aby określić szacowany pułap tlenowy podczas jazdy na rowerze, należy użyć czujnika tętna i miernika mocy. Na podstawie tych danych urządzenie może podawać prawdopodobne czasy wyścigów na różnych dystansach.

Kontynuuj trening oparty na strefach tętna pod wodą, korzystając z urządzenia HRM-Tri™ lub HRM-Swim™. Czujnik HRM-Swim doskonale sprawdza się podczas treningów w basenie dzięki swojej wyjątkowej, antypoślizgowej konstrukcji, nie ześlizgując się nawet podczas nawrotów pod wodą. Miękki pasek urządzenia HRM-Tri przeznaczonego do treningu w 3 dyscyplinach jest równie wygodny w wodzie, jak i na powierzchni.

Garmin Connect

Treningi i wyścigi zyskają zupełnie nowe oblicze dzięki bezpłatnemu serwisowi społecznościowemu Garmin Connect, w którym można zapisywać, planować i udostępniać swoje ćwiczenia. Po zakończeniu aktywności z wykorzystaniem profilu aktywności Multisport w urządzeniu czas etapu i przejścia jest zapisywany w jednym pliku w celu zapewnienia łatwiejszego wyświetlania i udostępniania. Poszczególne zakładki zapewniają dostęp do szczegółowych danych odnoszących się do każdego z etapów.

Istnieje wiele sposobów synchronizacji danych z serwisem Garmin Connect. Forerunner 920XT może przesyłać dane z użyciem aplikacji Garmin Connect™ Mobile w smartfonie za pośrednictwem połączenia Bluetooth®. Można także ustawić jeden lub kilka hotspotów Wi-Fi®, przy użyciu których zegarek będzie automatycznie synchronizować dane z serwisem Garmin Connect, gdy tylko znajdzie się w ich zasięgu. Można także zsynchronizować urządzenie z komputerem osobistym, korzystając z połączenia USB.

Po sparowaniu zegarka ze smartfonem i aplikacją Garmin Connect Mobile można korzystać z dodatkowych funkcji, które ułatwiają pozostawanie w kontakcie podczas biegu, jazdy na rowerze lub wyścigu. Funkcja śledzenia na żywo umożliwia zapraszanie innych osób za pośrednictwem poczty e-mail lub serwisów społecznościowych do śledzenia Twoich wyników i lokalizacji na mapie w czasie rzeczywistym. Funkcja powiadomień z telefonu pozwala przeglądać wiadomości e-mail i SMS oraz alerty w zegarku po sparowaniu urządzenia ze zgodnym urządzeniem z systemem Android™ lub urządzeniem firmy Apple®. Po sparowaniu Forerunnera 920XTz telefonem i aplikacją Garmin Connect Mobile możliwe jest przesłanie ukończonych treningów bezpośrednio po ich zakończeniu.

Pokaż co jest dla Ciebie ważne

Pobierz bezpłatną aplikację Garmin Face It™, aby wstawić na tarczę zegarka wybrane przez siebie zdjęcie ze smartfonu. Wystarczy, że pobierzesz aplikację, a następnie wybierz obraz z galerii zdjęć oraz styl wyświetlania godziny i ustaw jako tarczę w zegarku. Czy to będzie piękny widok z ostatniej wyprawy, czy zdjęcie Twojego pupila, dzięki aplikacji firmy Garmin Twój zegarek nabierze osobistego charakteru.

 • Forerunner 920XT
 • Czujnik tętna HRM-Tri i HRM-Swim
 • Kabel do ładowania/zapisu danych
 • Zestaw mocowań
 • Dokumentacja

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Alert czasu/dystansu (włącza alarm po osiągnięciu celu)
tak
Auto pause
tak
Autoprzewijanie
tak
Blokada ekranu dotykowego i/lub przycisków
tak
Czas działania baterii
Tryb GPS: do 24 godzin
Czas i bilans kontaktu z podłożem (czas, przez jaki stopa dotyka podłoża podczas biegu oraz symetria biegu)
yes (but not balance)
Dane dotyczące pływania w otwartym akwenie (dystans, tempo, liczba i częstotliwość ruchów, kalorie)
tak
Dynamika biegu
tak (ze zgodnym akcesorium)
Dystans do celu
tak
Dziennik ćwiczeń
tak
EAN
657379309083
Efektywność pływania (SWOLF)
tak
Elektroniczna ścieżka rejestrowana na bieżąco
tak
Fabrycznie załadowane profile biegu
tak
Fabrycznie załadowane profile czynności rekreacyjnych w terenie
tak
Fabrycznie załadowane profile jazdy rowerem
tak
Fabrycznie załadowane profile pływania
Pływanie na basenie, pływanie na otwartym akwenie
Gwarancja
F024M
Klasa wodoszczelności
5 ATM
Kursy (współzawodnictwo z poprzednimi aktywnościami)
tak
Masa
61 g
Nawigacja od punktu do punktu
tak
Obsługa czujnika prędkości i rytmu (z czujnikiem)
tak
Okrążenia rowerowe i maksymalna moc okrążenia (w czujnikiem mocy)
tak
Parametry treningu (styl pływania, liczba wymachów, długość basenu)
tak
Pomiar GPS odległości, czasu i tętna
tak
Rytm (liczba kroków na minutę na bieżąco)
tak
Strony własnych danych
tak
Symulator wyścigu
tak
Tętno (bieżące podczas odpoczynków, statystki interwału i sesji podczas odpoczynków, automatyczne pobieranie danych tętna po pływaniu)
tak (z czujnikiem HRM-Tri$TM$ lub HRM-Swim$TM$)
Trening interwałowy
tak
Treningi biegowe
tak
Wróć do startu
tak
Współrzędne GPS
tak (przynajmniej dla funkcji Gdzie jestem?)
Wykrywanie stylu (dowolny, grzbietowy, klasyczny, motylkowy)
tak
Wyścig z aktywnością
tak
Zgodność z urządzeniem Vector™
tak
Materiał obiektywu
szkło
Materiał paska
poliuretan termoplastyczny (TPU)
Rozmiar etui (szer. × dł. × wys.)
45 × 55 ×12,7 mm
Typ wyświetlacza
czytelny w słońcu, odblaskowo-przezroczysty, Memory-In-Pixel (MIP)
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.
29,0 × 21,0 mm (1,1 × 0,8 cala)
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.
205 × 148 pikseli
Kolorowy wyświetlacz
tak
Czas pracy na baterii
Tryb GPS: do 24 godzin; Tryb UltraTrac™: do 40 godzin
Pamięć/historia
32 MB
Synchronizacja czasu przez GPS
tak
Automatyczny czas letni
tak
Stoper
tak
Kreator tarcz zegarka Face It
tak
GPS
tak
GLONASS
tak
Kompas
tak
Akcelerometr
tak
Łączność
tak
Powiadomienia z telefonu
tak
Pilot VIRB
tak
Zgodność ze smartfonami
iPhone$COPY$, Android$TM$, Windows$COPY$
Licznik kroków
tak
Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować)
tak
Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków)
tak
Monitorowanie snu (monitoruje całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu)
tak
Spalone kalorie
tak
Przebyty dystans
tak
Minuty intensywnej aktywności
tak
Prędkość i dystans GPS
tak
Niestandardowe profile danych
tak
Zaawansowane treningi
tak
Plany treningów do pobrania
tak
Auto Lap
tak
Ręcznie oznaczane okrążenia
tak
Virtual Partner
tak
Konfigurowalne alerty okrążenia
tak
Pułap tlenowy
tak
Efekt treningu (aerobowego)
tak
Konfigurowalne alerty
tak
Czas ukończenia
tak
Virtual Racer
tak
Automatyczne aktywności Multisport
tak
Ręcznie wprowadzane aktywności Multisport
tak
Asystent kursu
tak
Funkcje Strava (Beacon, Live Segments)
tak (tylko z funkcją Live Segments)
Aplikacja LiveTrack
tak
Historia aktywności w zegarku
tak
Strefy tętna
tak (ze zgodnym akcesorium)
Alerty tętna
tak (ze zgodnym akcesorium)
Kalorie na podstawie tętna
tak (ze zgodnym akcesorium)
% maksymalnego tętna
tak (ze zgodnym akcesorium)
% rezerwy tętna
tak (ze zgodnym akcesorium)
Czas odpoczynku
tak (ze zgodnym akcesorium)
Automatyczne tętno maksymalne
tak (ze zgodnym akcesorium)
Urządzenie zapisuje dane o tętnie podczas pływania
tak (z czujnikami tętna HRM-Tri$TM$ i HRM-Swim$TM$)
Budzik
tak