Gwarancja

Produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski. Czas gwarancji każdego produktu widnieje w jego opisie na stronie Gearlab.pl w zakładce specyfikacja techniczna. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Produktów posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów.

Poniżej znajdują się informacje potrzebne do skontaktowania się z producentem w celu skorzystania z gwarancji:

Gwarancja Garmin:

Tel. +48 22 337 41 00

http://www.garmin.com/pl-PL/company/contact/

Gwarancja Polar:

Tel. +48 12 631 02 70

https://support.polar.com/pl/support/gwarancja

Gwarancja Suunto:

http://www.suunto.com/pl-PL/Wsparcie/


Zwroty

Zgodnie z postanowieniami art. 13 zd. 2 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż Dostawca i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. W przypadku umowy zobowiązującej do przeniesienia własności wielu rzeczy, które dostarczane są osobno termin odstąpienia od umowy wygasa po upływnie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie ostatniej z rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż Dostawca i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie ostatniej z rzeczy. W przypadku umowy zobowiązującej do przeniesienia własności rzeczy dostarczanych partiami lub w częściach, termin odstąpienia od umowy wygasa po upływnie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie ostatniej partii lub części lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie ostatniej partii lub części.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres bok@gearlab.pl lub telefonu na numer 579 058 259.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba, że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia Sprzedawcy dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Po zarejestrowaniu urządzenia kupujący nie ma prawa zwrócenia produktu w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny.

W przypadku zakupu na fakturę VAT kupujący zrzeka się prawa zwrotu towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny